Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to jednoznaczną zgodę.

Termin realizacji potrzebny na przygotowanie zamówienia do wysyłki wynosi od 2-12 dni roboczych (w zależności od produktu i sezonu)

ze względu na szycie produktów w na miejscu w Polsce,  niemniej ten czas może być przyśpieszony.

Nie uwzględnia on przewidzianego czasu na dostawę przez firmę kurierską  DHL (ok.  1-2 dni robocze)  bądź pocztą polską (1-3 dni robocze).

W razie pilnego zamówienia prosimy  o kontakt z biurem.

Szanowna Klientko/ Kliencie. Czas pandemii ograniczył asortyment hurtowni, w których się zaopatrujemy, w związku z tym czas realizacji może się przedłużyć. Hurtownie często opóźniają termin dostawy a co za tym idzie nasza realizacja również ulega opóźnieniu. Są to sytuacje trudne do przewidzenia i nie mamy na nich wpływu. Powodem nigdy nie jest nasze lenistwo czy ignorancja. Jesteśmy i działamy dla Was i dziękujemy, że jesteście. Jeżeli zamówienie nie zostało wysłane po 12 dniach roboczych, prosimy o kontakt mailowy w sprawie realizacji. Nas jest niewiele a Was Kochani tyle, że nieraz nam dnia braknie aby każdemu poświęcić należytą mu uwagę. Za każde opóźnienie z góry przepraszamy a za słowa wsparcia i zrozumienie serdecznie dziękujemy.

Wasz Zespół Love Saints